Vše pro stáj a chov

ADW MÜSLI pro jehňata a kůzlata do odstavu 25kg

Kód: 695705525
Novinka
495 Kč
Skladem

Prémiové müsli pro jehňata a kůzlata v období mléčné výživy do odstavu je vyvážené doplňkové krmivo pro odchov jehňat a kůzlat v období mléčné výživy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiové müsli pro jehňata a kůzlata s peletami v období mléčné výživy do odstavu je vyvážené doplňkové krmivo pro odchov jehňat a kůzlat v období mléčné výživy. 

Výhody krmiva:
- dodává mláďatům kvalitní bílkoviny a aminokyseliny pro zdravý a přiměřený růst
- hydrotermická úprava zajišťuje skvělou stravitelnost a využitelnost živin
- vysoká chutnost motivuje jehňata a kůzlata k brzkému přijímání doplňkového krmiva, a to je zásadní pro nastartování rozvoje předžaludků
- müsli obsahuje přidané vitamíny a stopové prvky

Doporučené použití:
Müsli je určeno pro jehňata a kůzlata od mlezivového období až po přechod na rostlinná krmiva. Nezapomínejte i kojeným mláďatům zajistit vždy přístup k čisté pitné vodě. V průběhu odstavu doporučujeme přejít na TMR müsli pro jehňata a kůzlata.

Složení:
Řepkové výlisky, kukuřičná vločka, ječná vločka, slunečnicový extrahovaný šrot, vojtěškové úsušky, sladový květ, oves černý, cukrovarské řízky, sójový extrahovaný šrot z GMO sójových bobů, hrachová vločka, pšeničné otruby, ovesná vločka, melasa, premix doplňkových látek, sůl krmná, rostlinný proteinový koncentrát MIPROT 50 a směs aromatických látek.

Balení: 25 kg

Lze posílat pouze jako samostatný balík nebo na paletě a vždy je účtováno poštovné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro ovce a stelivo
Hmotnost: 26 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: