Vše pro stáj a chov

fencee Energy DUO ED80 elektrický ohradník kombi 8J

Kód: 800072080
7 995 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
7.8.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný kombinovaný ohradník fencee Energy DUO ED80 pro dlouhé, vegetací zatížené elektrické ohradníky zejména pro ovce a skot. Tento ohradníkový zdroj je speciálně navržený pro velké ohrady, kde je nutné zabezpečit maximální účinnost a spolehlivost. Je vhodný pro všechny druhy hospodářských zvířat - pro koně, pro ovce, pro skot, pro kozy, pro prasata i lesní zvěř atd. Vzhledem ke svému výkonu až 8J dokáže zajistit dostatečné napětí i u hodně trávou prorostlých ohrad. Integrovaný mikroprocesor řídí celý provoz a zaručuje optimální výkon ohradníkového přístroje. Napájení je možné pomocí adaptéru ze sítě 230V nebo z 12V ohradníkové baterie, která je použitelná i jako záložní zdroj. Velký grafický LCD displej s ovládacími tlačítky přehledně informuje o důležitých hodnotách na ohradě.

Ohradníkový zdroj je určený pro všechna zvířata, ale vhodný je i pro mláďata např. telata, jehňata a hříbata. Na výstupu ohradníku je umístěna černá zemnící svorka, červená svorka pro připojení ohrady a žlutá svorka pro připojení ohrady s trvale sníženou energií. Tato žlutá svorka se využívá pro připojování na ohrady, v nichž se budou pohybovat mladší a citlivější zvířata kde je pouze slabší, přibližně poloviční impuls. Žlutá svorka se zapojuje samostatně na spodní ohradníkový drát větších ohrad, kde se předpokládá největší prorůstání vegetací. Tento výstup ohradníku je technologicky ošetřen proti ztrátám, a proto nedochází k takovým svodu napětí do země jako u běžného výstupu a výkon ohradníku se nesnižuje. Ostatní ohradníkové vodiče připojené na červenou svorku jsou napájeny samostatně a s plným napětím. Navýšení výkonu na 8J probíhá s časovým zpožděním z důvodu zajištění bezpečnosti zvířat i obsluhy.

Dodávka obsahuje:

  • ohradníkový zdroj fencee Energy DUO ED 80
  • zemnící kabel 150 cm, očko-očko
  • připojovací kabel 100 cm, očko-srdíčko
  • kabel k připojení baterie ke zdroji
  • výstražná tabulka fencee 
  • návod k obsluze

Technická data: 

  • Typ napájení: 230 V/12 V 
  • Maximální napětí: 10 000 V
  • Napětí při odporu 500 ?: 7 000 V - Vstupní energie: 11J - Maximální vybíjecí energie: 8J - Spotřeba: 200 - 750 mA - Teoretická délka ohrady podle normy CEE: 230 km - Délka ohrady bez porostu: 80 km - Délka ohrady se středním porostem: 17 km - Délka ohrady s velkým porostem: 8 km - Počet ohradníkových sítí, 50m: 22 ks - Počet zemnících tyčí: 4 ks

Ohradníkový zdroj má prodlouženou záruku 3 roky a je vyroben V České republice.

Zemnící tyče a 50m ohradníkové sítě uvedené v technických datech nejsou součástí dodávky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: