Vše pro stáj a chov

MIKROP Ovis Milk prémiová mléčná směs pro jehňata a kůzlata, 6kg

Kód: 695724006
842 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

MIKROP Ovis Milk prémiové mléčné krmivo pro jehňata s obsahem 20 % sušeného odstředěného mléka. Poměr tuku a bílkovin je vyvážený a napodobuje skutečné složení ovčího mléka s důrazem na optimální stravitelnost. Mléčná krmná směs pro jehňata a kůzlata se podává od ukončeného mlezivového období až do odstavu a neobsahuje lepek. Obsahuje vyvážené koncentrace minerálů v potřebných poměrech i mikroprvky pro podporu imunitního systému, komplex vitamínů A, D, C, K, B komplex a probiotika pro podporu žádoucí mikroflóry a na potlačení nežádoucích patogenů v trávicím traktu. Je vhodné pro ruční přípravu, přípravu v krmných vozících i do automatických krmných systémů. Ve stádech dojených ovcí a koz umožňuje brzký odstav od matek a dřívější využití produkce mléka pro tržní účely.

Neocenitelná je tato mléčná směs v nouzových situacích, např. při ztrátě kojící bahnice či kozy, nebo v případě nedostatečné produkce mléka. Jehňata a kůzlata musí minimálně první den života přijmout adekvátní objem ovčího nebo kozího mleziva.

Dávkování:

  • jehňata: 180 až 220 g na 1 litr teplé vody 45°C
  • kůzlata: 140 až 150 g v 1 litru teplé vody 45°C

Teplota mléčného nápoje při jeho zkrmování je 39 až 40°C. Zajistěte jehňatům a kůzlatům dostatek napájecí vody, později kvalitní starter a seno.

Balení: 6 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: