Vše pro stáj a chov

MILL ET elektrický šrotovník na obilí se zásobníkem 0,75 kW

Kód: 630102700
Novinka
4 460 Kč
Skladem

Velmi kvalitní šrotovník na mletí obilí, luštěnin a jiných plodin, vhodný k přípravě domácí krmné směsi.
Elektrický šrotovník s motorem o výkonu 0,75kW s dlouhou životností motoru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi kvalitní šrotovník na mletí obilí, luštěnin a jiných plodin, vhodný k přípravě domácí krmné směsi.
Elektrický šrotovník s motorem o výkonu 0,75kW s dlouhou životností motoru, s tepelnou ochranou proti přehřátí, s hodinovým výkonem 15-115kg/hod dle použitého síta a druhu zrna. Kladívkový šrotovník je dodáván s namontovaným sítem o průměru 7mm a navíc další tři síta o velikosti 1,5 – 2,5 – 5mm + klíč k výměně sít. Je vybaven zásobním barelem o kapacitě 20 litrů. Elektrický šrotovník na obilí ET je spolehlivý produkt, který patří ke špičce v oboru. Jakmile je surovina sešrotovaná propadne do zásobního barelu.

Elektrický šrotovník je vhodný ke šrotování kukuřice, pšenice, ovsa, žita, ječmene, rýže, prosa, fazolí, hrachu a jiných plodin. Je možné používat i na šrotování sladu k výrobě piva či k zpracování bylin a plodů pro přípravu čajů. POZOR !! - není určen pro zpracování olejnin, došlo by k ucpání síta!

Výkon šrotovníku se odvíjí od zvoleného síta a pohybuje se v rozmezí 15 - 35 - 80 – 115kg/hod - čím větší hrubost, tím vyšší rychlost šrotování. .

Po ukončování šrotování je možné barel uzavřít víkem s pojistným zámkem a v tomto barelu suroviny uchovávat po dobu potřeby.

Hmotnost: 8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení a krmné doplňky
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: